Зат мөлшері 5 моль күкірт қышқылының массасын есептеңдер


Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Максим.
Mr(H2SO4)=1×2+32+16×4=98г/моль
m(H2SO4)=5×98=490г

Ж: 490г