Запишіть рівняння реакції горіння в кисні, розставте коефіцієнти а) S б)МgОбчисліть масову частку

елементів в одержаних оксидах.Складіть формули оксидів за валентністю.Cх ОуAlxOy,Na x Oy

Ответы на вопрос

Отвечает Будулёв Сергей.

A)

S + O2 = SO2

SO2

w(э) =  Ar(э) ∙ n(э)\Mr(в-ва)

Mr(SO2) = 32+ 16 ∙ 2 = 64

w(S) =  32 ∙ 1\64 = 0,5 = 50%

w(э) =  16 ∙ 2\64 = 0,5 = 50%

 

Б)

2Mg + O2 = 2MgO

MgO

w(O) =  Ar(э) ∙ n(э)\Mr(в-ва)

Mr(MgO) = 24+ 16  = 40

w(Mg) =  24 ∙ 1\40 = 0,6 = 60%

w(O) =  16 ∙ 1\40 = 0,4 = 40%

 

Cх Оу  → CO2

 Cх Оу  → CO    т.к. валентность С = IV или II

AlxOy  → Al2O3  т.к. валентность Al = III 

 Na x Oy  → Na2O  т.к. валентность Na = I