Визначте кількість речовини Алюмінію ,який реагує з сульфатною кислотою кількість речовини 0,3 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Ланская Мария.
2Al+3H2SO4=Al2(SO4)3+3H2
n(Al)=n(H2SO4)/1,5=0,3/1,5=0,2 моль