Напешіть рівнняня реакцій за допомогою яких можна здіснити такі пееретворення NH4OH NH4CL NH3 N2

NO2

Ответы на вопрос

Отвечает Кадирова Ханум.
NH4OH + HCL =NH4CL + H2O
NH4CL + NaOH = NaCL + NH3 + H2O
4NH3 + 3O2 = 2N2 + 6H2O
N2+O2 = 2NO
2NO + O2 = 2NO2