Обчислити масу солі що утвориться при взаємодії 80г NaOH з H2SO4


Ответы на вопрос

Отвечает Фесан Катя.
2 NaOH+H2SO4=Na2SO4+2H2O
Mr (NaOH)=23+10+1=40*2=80
Mr(Na2SO4)=23*2+32+16*4=142
80г - Хг
80г - 142г
х= 80г
Відповідь: маса солі натрій сульфат дорівнює 80г