Унаслідок спалювання в кисні невідомого тривалентного металу масою 5,4 г утворився його оксид масою

10,2 г. Визначте металічний елемент

Ответы на вопрос

Отвечает Рассохина Ольга.
5.4 г         10.2 г 
4X+3O2=2X2O3
 4x           4x+96

(x - M(X))

5.4/4x=10.2/4x+96
40.8x = 21.6x + 518.4
19.2x = 518.4
x ≈ 27

X - Al.