Газову суміш, що містить 20 см3 кисню та 20 мл водню, привели до умов реакції. Укажіть об’єм газу,

що залишився після реакції. А) 5 мл О2 Б) 10 мл О2 В) 10 мл Н2 Г) 5 мл Н2

Ответы на вопрос

Отвечает Пазин Артем.
20    20
О2+2Н2=2Н2О
 1      2
По рівнянню гази відносяться як 1:2 значить водню повинно бути в 2 рази більше. В реакцію вступає 20 мл водню і 20/2=10 мл кисню.
Залишився 20-10=10 мл кисню