Допоможіть, будь ласка!!! Обчисліть масу етанової кислоти, на нейтралізацію якої витратили розчин

натрій гідроксиду масою 80 грам з масовою часткою лугу 5%

Ответы на вопрос

Отвечает Ковригин Александр.
CH3COOH+NaOH=CHCOONa+H2O
  xг.                   4г.
 60г.                 40г.

m(р-ни)=w*m(р-ну)/100%=5*80/100=4 г.
х=60*4/40=6г.-m(CH3COOH)