Химия,пожалуйста,помогите! ДЕЯКА ОРГАНІЧНА РЕЧОВИНА МІСТИТЬ КАРБОН,ГІДРОГЕН ТА ХЛОР. ЗНАЙДІТЬ

МОЛЕКУЛЯРНУ ФОРМУЛУ,ЯКЩО ВІДОМО,ЩО МАСОВА ЧАСТКА КАРБОНУ 37,8%,ГІДРОГЕНУ 6,3%, ГУСТИНА ЗА ВОДНЕМ - 63,42

Ответы на вопрос

Отвечает Омелюк Илья.
СхHyClz

Обчислимо молекулярну масу сполуки : 

M (СхHyClz) = 63.42 × 2 = 126, 84 г/моль

х(С) = (126,84 × 0,378) / 12 = 4

у(Н) = (126,84 × 0,063) / 1 = 8

z(Cl) = (126.84 - (4×12) - (8×1)) / 35.5  = 2 

Формула: C₄H₈Cl₂