Обчисліть масову частку води в кристалічний соді Na2Co3•10H2O


Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Милена.
Находим массу соли

Mr(Na2CO3•10H2O)=23*2+12+16*3+10*18=106+180=286
W%(H2O)= 180/286*100%=63%