Запишіть рівняння реакції для здійснення перетворень :Амоніак---Нітроген(II) оксид---Нітроген(IV)

оксид ---Нітратна кислота---Нітроген(IV) оксид

Ответы на вопрос

Отвечает Варавва Ксения.
4NH3 + 5O2 = 4NO + 6H2O / 2NO + O2 = 2NO2 / 4NO2 + 2H2O + O2 = 4HNO3 / Cu + 4HNO3 = Cu(NO3)2 + 2NO2 + 2H2O