Який об`ем хлороводню (н.у) можна добути iз хлору об`емом 18м3 (н.у) в результатi реакцii з воднем


Ответы на вопрос

Отвечает Dolinda Ivanna.
H2+Cl2=2HCl (кстати, при н.у. хлороводород - газ)
V(HCl)=V(Cl2)*2=36(м3)=36000(л)