Обчисліть масу гліцерину,яку можно добути при повному гідролізу 3,5 моль триолеїну.


Ответы на вопрос

Отвечает Будкевич Лера.

 3,5моль                                                                хг
C3H5(C17H33COO)3 + 3H2O=C17H33COOH + C3H5(OH)3
1моль                                                                      92г
х= 3,5*92/1=322г