Яка буде формула оксиду нітрогену в якому масова частка оксигену складає 36,6% а відносна

молекулярна маса 44

Ответы на вопрос

Отвечает Демидов Максим.

16-36.6%
x-63.4%
x=16·63.4/36.6=28
Ar(N)=14
vN=28/14=2
N2O