укажіть чи відбувається реакція йонного обміну між розчинами речовин запишіть рівняння реакцій у

молекулярній та йонно-молекулярній фармах та укажіть умову перебігу реакцій розчин барій хлориду та натрій сульфату розчин натрій сульфату та хлоридної кислоти розчин калій гідроксиду та нітратної кислоти СРОЧНО НА СЬОГОДНІ БУДЬЛАСКА ПОМОЖІТЬ !!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Милушова Яна.
1)BaCl2 + Na2SO4 = BaS04 (стрелка вниз)+ 2NaCl
Ba(2+) + 2Cl(-) + 2Na(+) + SO4 (2-) = BaSO4 + 2Na(+) + 2Cl (-)
Ba(2+) + SO4 (2-) = BaSO4
Випадає осад
2) Na2SO4 + HCl = NaCl + H2SO4
Реакція не відбувається, тому що всі речовини розчинні
3) KOH + HNO3 = KNO3 + H20
K(+) + OH(-) + H(+) + NO3 (-) = K(+) + NO3 (-) + H20
H(+) + OH(-) = H20
Утворюються вода