Обчисліть масові частини Карбону та Гідрогену в алкані, цо має однакову молекулярну масу з ферум

(II) Оксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Минский Захар.
M(FeO)= 56+16=72 г/моль
Общая формула алканов СnH2n+2
12n+2n+2=72
14n=72-2
14n=70
n=5
С5H12