СРОЧНО НА ЗАВТРА!! Яка маса хлоридної кислоти витрачається на взаємодію з оксидом магнію масою 120

грам???

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Евгений.
120г        х г 
МgO + 2HCl=MgCl2 + H2O
n=1моль  n=2моль
М=40г/моль  М=36,5г/моль
m=40г              m=73г

120/40=x/73
x=120*73/40=219г HCl