Знайти об'єм вуглекислого газу, який утворився якщо спалити 50 г етену.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Серёжа.
2C2H6+7О2=4CО2+6H2О
2 мoль 4 мoль
V/2=50/4
испoльзуя зaкон объемных oтнoшений!
V(CО2)=50*4/2=100 л