Помогите пожалуйста Скільки чистого фенолу треба взяти, щоб виготовити 5кг розчину з масовою

часткою карболової кислити 2% ?

Ответы на вопрос

Отвечает Абалмасов Никита.
Карболова кислота це застаріла назва фенолу
В даній задачі фенол це речовина яку розчиняють
Порахуємо по відомій формулі, скільки ж цієї речовини треба взяти
m(фенолу) = m(розчину) * w = 5000 * 0.02 = 100 г