Обчисліть який об*єм кисню міститься у повітрі об*ємом 250 л, якщо повітря на 21% за об*ємом

складається з кисню!

Ответы на вопрос

Отвечает Yeriskin Roman.

250 л - це 100%, а

х л_______21%, звідки  х=250*21/100=52,2 л 

Отвечает Парада Даша.

якщо об*єм повітря 250 літрів, то об*єм кисню 

250 л * 0,21 = 52,5 л

Об*єм кисню 52,5 л