Виконайте реакції між розчинами таких речовин:1)магній нітрат і калій карбонат2)барій карбонатом і

нітратною кислотою.Виконайте реакції ,що відповідають таким скорочений йонним рівнянням:Ag(+) + Cl(-) =AgCl (випадає в осад)Al (3+) + 3OH (-) = Al(OH)3 (випадає в осад)Допоможіть,будь ласка,терміново!Буду дуже вдячна!)

Ответы на вопрос

Отвечает Аникеева Дарья.
1)Mg(NO3)2+K2CO3=MgCO3+2KNO3
2)BaCO3+2HNO3=Ba(NO3)2+CO2+H2O
Ag(+) + Cl(-) =AgCl
AgNO3+NaCl=AgCl+NaNO3
Ag(+)+NO3(-)+Na(+)+Cl(-)=AgCl+Na(+)+NO3(-)
Al (3+) + 3OH (-) = Al(OH)3
AlCl3+3NaOH=Al(OH)3+3NaCl
Al(3+)+3Cl(-)+3Na(+)+3OH(-)=Al(OH)3+3Na(+)+3Cl(-)