Відносна густина парів йоду за повітрям - 8,76.Запишіть молекулярну формулу йоду.


Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Карина.
Знаходимо масу йоду  по M=Dпов *Mпов.  =8,76*29=254
Ar(J)=127 знаходимо  індекс-=254/127=2 
формула йоду J2