Обчисліть масу ортофосфату амонію кількістю речовини 0,5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Волгина Алёна.
M((NH₄)₃PO₄) = (14 + 1*4)*3 + 31 + 16 *4 =149  г\моль
m(NH₄)₃PO₄) = n * M = 149 г\моль * 0,5 моль = 74,5 г