за допомогою хімічних реакцій здійснити перетворенняNO2↑N2 > N2O5 > HNO3 > NaNO3↓ ↓ NH3

KNO3

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинова Анастасия.

N2+2O2=2NO2

5N2+2O2=2N2O5

N2+3H2=2NH3

N2O5+H2O=2HNO3

HNO3+NaOH=NaNO3+H2O