У воді масою 250 г розчинили 28 г фосфатної кислоти. Розрахувати масову частку розчиненої речовини

в розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Хроменков Артём.
W(р.р)=(m(р.р)/m(р-ну))•100%
m(р-ну)=m(р.р)+m(р-ка)
m(р-ну)=250+28=278г
w(р.р)=(28/278)•100%=10%