Вказати і обчислити відносну густину H2S відносно повітря


Ответы на вопрос

Отвечает Белявский Колян.
вказати і обчислити відносну густину H2S відносно повітря
Dпов.=М(газу)/М(пов.)= 1*2+32/29=1,1