Визначте масу осаду , що утворюється при взаємодії сульфатної кислоти масою 49 г із барій

гідроксидом

Ответы на вопрос

Отвечает Калайчев Григорис.
H2SO4+Ba(OH)2=BaSO4+H2O
M(H2SO4)=98г/моль
M(BaSO4)=235г/моль
n(H2SO4)=49/98=0,5моль
nH2SO4:nBaSO4=1:1
n(BaSO4)=0,5моль
m(BaSO4)=0,5*235=117,5г