Відносна молекулярна маса сполуки з гідрогеном елемнта 4 групи дорівнює 32. Знайдіть цей елемент.


Ответы на вопрос

Отвечает Тамарков Кирилл.
Загальна формула сполук з Гідрогеном елементів 4 групи буде EH4
Отже зразу можемо знайти атомну масу елемента
Ar(E) = Mr - 4Ar(H) = 32 - 4 = 28
Елемент - Сіліцій (Si)