Обчисліть число атомів сульфору у зразку сірки масою 8 грам


Ответы на вопрос

Отвечает Андрианов Максим.
M(S)=8г N-?
n=N/N(a) N(a)-чисто авогадро
n=m/M , тоды виходячи ыз цихформул знаходження к-ті речовини, складаємо формулу для знаходження к-ті атомів:
N=n*N(a); N= m/M*N(a) M(S)=32г/моль
N(S)=8/32 * 6,02*10²³=1,505*10²³