В воде растворили купрум (3) сульфат массой 16 г и приготовили раствор обьемом 250 мл. Определи

молярную концентрацию соли в растворе.

Ответы на вопрос

Отвечает Калашникова Мария.
1.Обчислюємо молярну масу купрум (3) сульфат 
2.Обчислюємо кількість речовини купрум (3) сульфат n=m/M
3.Обчислюэмо молярну концентрацыю розч речовини с=n/V
Отвечает Галямов Рамиль.
W=(м(соли)/ м(раствора))*100
=(16/250)*100=6,4%