До столового оцту масою 150 г з масовою часткою кислоты 9% додали воду об`ємом 100 мл.Обчисліть

масову частку кислоти в утворенному розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Пинягина Даша.
Дано:
m(розч. СН3СООН) = 150 г
ω(СН3СООН) = 9% или 0,09
+m(H2O) = 100 r
Знайти:
ω"(CH3COOH) -?

m(CH3COOH) = 150г*0,09 = 13,5 г
m"(розч. СН3СООН) = 150 г - 100 г = 50 г
ω"(CH3COOH) = 13.5 г/50 г = 0,27 або 27%
Відповідь: 27%