Сполучили калій оксид з сульфур (4) оксидом обє'мом 6,72л. Яка маса калій сульфіту утворилась? Мені

хоч би рівняння реакції складіть...далі сам можу впоратись. А рівняння не розумію((

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Алексей.

                 6,72 л                      х г 

K_2O+SO_2=K_2SO_3

                 22,4 л                      158 г

при взаємодії 22,4 л сульфур оксиду утворюється 158 г солі, а

при  --//--    6,72 л______________________________х г, звідки

х=6,72*158/22,4=47,4 г