Напішіть рівняння термічне розкладання манган 2 гідроксиду барій гідроксиду та сульфур (4)оксиду


Ответы на вопрос

Отвечает Микулина Анастасия.
SO2 = O2 + S
Mn(OH)2 = MnO + H2O
Ba(OH)2 = BaO + H2O