Обчисліть масову частку кухоної солі в розчині який складається 80г води і 40г кухоної солі .


Ответы на вопрос

Отвечает Голошубов Давид.
Масса раствора=80+40=120(г); w=(масса вещества/масса раствора)* 100%.  w=(40/120)*100%=33,33%. Ответ: массовая доля кухонной соли в растворе равна 33,33 %.
Отвечает Рузова Ева.
Дано:
m(H2O)=80 г
m(соли)=40 г
Найти
W(соли)

m(р-ра) = m(соли) + m(воды) = 80 + 40 = 120 г
W(соли) = m(соли) / m(р-ра)  *100% = 40 / 120  *100% =33,33%