Визначити об'єм кисню, який необхідний для спалювання 8 гр. магнію.


Ответы на вопрос

Отвечает Топорков Макс.

Дано:
m(Mg)=8г
Знайти:
V(O2)=?

Р-ня:

8г                     х л           
2Mg          +    O2 =               2MgO
2 моль*         1моль *      
*М(Mg)            *22,4 л/моль

М(Mg) = 24 г/моль

8 г/48 г = х л/22,4 л/моль
х =(8*22,4)/48 = 4 л (О2)

В-дь: V(O2) = 4 л