Допоможіть, будь ласка задачі: 1) Обчисліть об*єм вуглекислого газу (н. у.) і масу води, які які

утворюються під час згоряння 8,6 г гексану C6H14. 2) Обчисліть об*єм (н.у.) кисню, який потрібен для спалювання суміші 6 г вугілля і 8 г сірки.

Ответы на вопрос

Отвечает Кислицин Сергей.
8,6г                       Хл           Уг
2C6H14 +19O2 = 12CO2 + 14H2O
172г                    268,8л      252г

8,6г С6Н14 ------------Хл СО2
172г С6Н14  ---------- 268,8 л СО2
Хл СО2= 8,6г*268,8л: 172г= 13,44л 
8,6г С6Н14  --------- Уг Н2О
172г С6Н14 ------------252г Н2О
УгН2О= 8,6г*252г:172г=12,6г