Обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині одержаному розчиненням 15 г солі в 100г


Ответы на вопрос

Отвечает Алибеков Рустам.
M(в-ва) = 15 (г)
m(р-ра) = 15+100=115 (г)

W= m(в-ва) / m(р-ра) *100% = 15/115*100% =13%