Схеми реакцій у порядку збільшення загального числа прийнятих електоронів у рівняннях розмістяться

в ряд А)SO2+O2=SO3 Б)PbO+C=Pb+CO В)MoO3+H2=Mo+H2O Г)Fe2O3+CO=Fe+CO2

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Елизавета.
А)SO2+O2=SO3
O₂⁰  + 4e = 2O⁻²
Б)PbO+C=Pb+CO
Pb⁺² +2e = Pb⁰
В)MoO3+H2=Mo+H2O
Mo⁺⁶ + 6e = Mo⁰
Г)Fe2O3+CO=Fe+CO2
Fe
⁺³ +3e = Fe⁰
 ответ:
запишу буквы уравнений в ряд
Б ----> Г ----> А ----> В