Який об'єм за нормальних умов займає 16г О2


Ответы на вопрос

Отвечает Кошитар Інеса.
Ню=m/Mr=V/Vm
V=(Vm*m)/Mr
Vm=22.4
Mr=32
m=16g
v=16*22.4/32=11.2м3