Одновалентний метал масою 1,95г повністю розчинили у воді. Виділився газ об'ємом 0,56л Який це

метал? Помогите очень надо!

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Дарья.

2Me+2H20=2MeOH+H2

n(H2)=0.56/22.4=0.025моль

2n(H2)=n(Me)=0.025*2=0.05моль

M(Me)=1.95/0.05=39 г/моль

Me-K