Який об'єм займає суміш, що містить 690г діоксиду нітрогену і 480г кисню.


Ответы на вопрос

Отвечает Хасенова Арайлым.

Масса диоксида азота (690/46)*22,4=336г
масса кислорода   (480/32)*22,4=336г
общая масса    336+336=672г