Калій гідроксид масою 20г розчинили у воді об'ємом 140мл. Обчисліть масову частку калій гідооксиду

в розчині. Дякую зразу всім за допомогу:))

Ответы на вопрос

Отвечает Попелова Ангелина.
M(H2O) = V*p = 140мл*1 г/мл = 140 г
m(розч КОН) = m(KOH)+m(H2O) = 20 г + 140 г = 160 г
ω(КОН) = m(KOH)/m(розч КОН) = 20 г/160 г = 0,125 або 12,5%