Яка маса сульфатної кислоти утворюється при взаємодії 0,1 моль сульфур (VI)оксиду з водою


Ответы на вопрос

Отвечает Телипко Карина.

Пишемо реакцію
SO3 + H2O = H2SO4
Так як у нас коефіцієнти біля всіх речовин однакові, то і кількості їх також однакові, тобто кількість речовини кислоти = 0.1 моль
Рахуємо масу кислоти m = n*M = 0.1*98 = 9.8 грам
Відповідь: 9.8 грам.