Елемент утворює оксид RO2 і масова частка Н в литкій сполуці 25% який це елемент


Ответы на вопрос

Отвечает Расходова Леночка.

w(O)=3*16/Mr(EO3)

Звідки: Мr(ЕО3) =48/0,6=80

Ar(E) = 80-48=32

E - S.

Невідомий елемент - Сульфур