Визначте масову частку NaOH у розчині, що містить 160 г води та 1 моль гідроксиду натрію.


Ответы на вопрос

Отвечает Жашуева Лаура.
M(naoh)=1моль×23+16+1=40г
w(naoh)=m(naoh)÷m(суміші)=40÷200=0.2=20% дано сам(а) напишеш)