Обчисліть масу і кількість речовини атомів Гідрогену в молекулі метану (СН4)


Ответы на вопрос

Отвечает Шамрай София.
СН₄ -  в  ньому  визначити  кількість  речовини  Гідрогену  можна  визначити  по  формулі   n =  Аr / Mr х 100% =  4 / 12 х 100 = 33, 3%
Масу  гідрогену  визначаємо  за  формулою   n=  m / M, звідси   
m = Mn = 33,3 х 4 = 133, 2  г