1. Напишіть рівнняння реакцій між речовинами: а) літій оксидом і ортофосфатною кислотою;б) хром(3)

оксидом і хлоридною кислотою; в) кальцій оксидом і нітратною кислотою. Властивості яких речовин характеризують ці рівняння?2.На магній оксид кількістю речовини 0,8 моль подіяли надлишком нітратної кислоти. Яка маса і кількість речовини кислоти витратилися? Обчисліть число структурних частинок у даній порції магній оксиду. БУДЬ-ЛАСКА ТРЕБА НА ЗАВТРА ДОПОМОЖІТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Мурашов Егор.
1.
а) 3LiO+H3PO4=Li3Po4+3H2O
б)Cr2O3+6HCl=2CrCl3+3H2O
в)CaO+2HNO3=Ca(NO3)2+H2O
2.MgO+No=Mg(NO3)2
2 не точно