Укажіть обєм водню який витратиться на гідрування 0,25 моль етаналю


Ответы на вопрос

Отвечает Кольцова Татьяна.
Пишемо реакцію.
CH3COH + H2 = CH3CH2OH
За рівняння реакції кількості речовин у всіх однакові, значить водню треба так само 0,25 моль. Рахуємо його об'єм
V = n * Vm = 0,25 * 22,4 = 5,6 л