Відносна молекулярна маса вищого оксиду елемента 6 групи за воднем дорівнює 40. Масова частка

Оксигену - 60 % . Визначте цей елемент .

Ответы на вопрос

Отвечает Шульц Александра.
Получается это

H+O -> H2O

Отвечает Шустова Полина.
M (ЭО3) = D * M(H2) = 40*2г/моль = 80г/моль
составим пропорцию 
Э 40% - О 60%
       Х - 48г
х = 40*48/60=32 это сера
M(SO3) = 32+48 = 80г/моль
Ответ: элемент - сера