Обчисліть масову частку Хлору в молекули тетрахлорметану CCl4


Ответы на вопрос

Отвечает Маснюк Мира.
Решение:
Mr(CCl₄) = 12 + 35,5·4 =  154 г/моль
ω(Cl) = \frac{142}{154} * 100 = 92 %